Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinNIEZWYKŁE LEKCJE RYTMIKI

Mariusz Totoszko

 

Niezwykłe lekcje rytmiki - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE "Niezwykłe lekcje rytmiki" to zupełnie nowa jakość zajęć muzycznych przeznaczonych dla młodych widzów. Ich niezwykłość z pewnością podkreśla osoba prowadzącego owe zajęcia - Mariusza Totoszki - obdarzonego wyjątkowym głosem i charyzmą sceniczną wokalisty. Mariusz Totoszko dał się poznać szerokiej publiczności jako finalista programów "Idol" czy "Twoja twarz brzmi znajomo", ale swój profesjonalizm pokazał przede wszystkim jako frontman popularnego zespołu muzycznego Volver, z którym zdobył wiele znaczących nagród muzycznych, a szczecińska publiczność z pewnością pamięta jego znakomitą kreację Rogera w musicalu "Rent".

Mariusz Totoszko to nie tylko świetny muzyk. Posiadając dyplom magistra wychowania muzycznego na Uniwersytecie Zielonogórskim ma znakomite predyspozycje do prowadzenia zajęć dla najmłodszych. Jako kompozytor i producent piosenek dla dzieci stworzył takie programy jak: "Niezwykłe lekcje rytmiki - Jestem Polakiem", "Niezwykłe lekcje rytmiki - Wiersze Marii Konopnickiej", "Jura Park" oraz "Aniołek wesołek". Prowadzi zajęcia rytmiczne z dziećmi w całej Polsce w przedziale wiekowym 4-10 lat.

Niezwykłe lekcje rytmiki - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE Zapraszamy dzieci do uczestnictwa w "Niezwykłych lekcjach rytmiki", które gościmy w progach Teatru Rozmaitości "Gwitajcie". W dniu 31 maja odbędą się trzy spotkania: o 11:00, 12:30 i 16:00. Ze względu na niewielką kubaturę naszej widowni oraz specyficzną formułę zajęć, ilość miejsc jest ograniczona. Specyficzna formuła determinuje również zasady udziału w przedstawieniu; w czasie gdy dzieci będą uczestniczyć w tych wyjątkowych warsztatach, rodziców i opiekunów serdecznie zapraszamy do piwnicy Loft Art sąsiadującej z naszym Teatrem, gdzie podejmiemy Państwa kawą, herbatą i drobnym poczęstunkiem, a także zaprezentujemy zorganizowany przez TU Prudential pokaz ratownictwa medycznego ze szczególnym uwzględnieniem udzielania pierwszej pomocy dzieciom poszkodowanym w następstwie rozmaitych wypadków. Zatem w cenie jednego biletu otrzymują Państwo zajęcia muzyczne dla dziecka oraz poczęstunek i fachową wiedzę dla opiekuna.

Gorąco polecamy!