Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzin

I nadszedł ów moment, który w pewnym momencie nadejść musiał. Nasze dotychczasowe lokum - choć nie pozbawione atrakcyjnych walorów - przestało spełniać nasze wciąż rosnące oczekiwania i oto podjęliśmy ważką decyzję o przeprowadzce.

Mamy nadzieję, że nowe miejsce naszej działalności przypadnie Państwu do gustu, a nam samym pozwoli na kreowanie dotychczas niemożliwych do realizacji projektów i przyczyni się do powstawania jeszcze lepszych i bardziej zaawansowanych produkcji. Jednocześnie obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby miejsce owo pozostało przytulne i rodzinne - to cecha naszego Teatru którą chcemy pielęgnować i mamy świadomość, że ta familijna kameralność jest istotna również dla Was - naszych drogich Widzów.

Zapraszamy do nowej stałej siedziby Teatru Rozmaitości GWITAJCIE, która mieści się na alei Bohaterów Warszawy 15-16, w budynku Elektromontażu.