Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzin



Teatr Rozmaitości GWITAJCIE zaprasza do zapoznania się ze swoją bogatą ofertą artystyczną skierowaną do przedszkolaków.

Na chwilę obecną Teatr Gwitajcie posiada w repertuarze następujące przedstawienia dla dzieci:

 1. Klasyka twórczości Jana Brzechwy "Pchła Szachrajka", która była naszym hitem w poprzednich sezonach teatralnych, obecnie ciesząca się nadal ogromnym zainteresowaniem, głównie ze względu na walory humorystyczne i interaktywny charakter. Jest to 45-minutowe przedstawienie, w którym dzieci m.in. wybiorą się w podróż tytułową podstępną Pchłą, będą uczestniczyć w lekcji angielskiego z panną Kiką oraz zostaną gośćmi na urodzinach głównej bohaterki.
 2. Interaktywny spektakl edukacyjny "Bezpieczne Miasto na wesoło", który w przystępny i humorystyczny sposób uświadamia dzieciom podstawowe zasady poruszania się po drodze. Widzowie mają za zadanie wskazywać, czy główny bohater – Bąbelek – we właściwy sposób stosuje zasady ruchu drogowego, czy bezpiecznie porusza się środkami komunikacji miejskiej.
 3. Spektakl pt. "Bajki Pana Brzechwy" według pomysłu Jakuba Gwita i w jego reżyserii – przezabawna kompilacja utworów polskiego bajkopisarza Jana Brzechwy połączona z ulubionymi piosenkami śpiewanymi od lat nie tylko przez dzieci. Całość przedstawiona jest w niezwykle barwny i dynamiczny sposób w dużej mierze dzięki 20 różnym kostiumom, jakie przywdziewają aktorzy wcielający się w poszczególne postacie.
 4. Od wieków ludzie starają się przechytrzyć upływający czas. Niestety bezskutecznie. Ale gdyby się tak zaprzyjaźnić z Panem Czarodziejem Czasem, to może byłby on dla nas trochę łaskawszy..."Czas Czarodziej" to bajka, a może nawet baśń, o tajemnicy wiecznej młodości nie tylko dla dzieci.
 5. "Jul i Jan" to spektakl oparty na najpiękniejszych wierszach Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. To mieniące się rozmaitymi odcieniami humoru widowisko, pełne królewskiej maestrii i iście możnowładczej swady. To również swego rodzaju lenny hołd zaniesiony tym, którzy pozwalają naszym dzieciom i wnukom zanurzyć się w ów cudowny, baśniowy świat i wzbić się w przestworza własnej wyobraźni, przeżywając to, czego i nam dane było w naszym dzieciństwie doświadczyć.
 6. Zapraszamy na pełną świątecznej magii bajkę zatytułowaną "Zimowa opowieść choinkowa". Będziemy wspólnie odkrywać tajemnicę niezwykłego czaru Świąt Bożego Narodzenia, wspaniale bawić się obserwując perypetie przybysza z dalekich krain i czekać na Mikołaja, który - obiecujemy Wam to solennie - na pewno nas odwiedzi.

Otrzymują Państwo od nas:

 • doskonale wyreżyserowane i zrealizowane spektakle;
 • profesjonalną obsadę aktorską;
 • znakomitą aranżację i oprawę muzyczną;
 • niezapomnianą zabawę połączoną z dużą dawką śmiechu;
 • wartości edukacyjne;
 • gwarancję najwyższej jakości naszych usług.

 

Spektakle możemy zaprezentować w Państwa placówce oświatowej. Tytuł, termin i godziny oczywiście do uzgodnienia. Rezerwacja telefoniczna i wszelkie bliższe informacje u pani Izabeli Mielczarek.

Ponadto organizujemy spektakle dla dorosłych, festyny rodzinne na świeżym powietrzu, Dni Dziecka, zabawy z Mikołajem, bale karnawałowe i inne imprezy okolicznościowe na terenie szkół, zawsze z bogatym programem artystycznym i możliwością negocjowania cen.

Dysponujemy własnym w pełni profesjonalnym nagłośnieniem.