Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinPrzed nami zakończenie sezonu!

Zanim oficjalnie zakończy się sezon w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE, pragniemy serdecznie zaprosić na koncert podsumowujący ten niedługi acz obfitujący w ewenementy etap rozwoju naszej działalności artystycznej. Mimo niespełna trzymiesięcznego stażu siedziby Teatru nie możemy narzekać na brak interesujących wydarzeń. Wystawiliśmy wiele przedstawień zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych widzów, gościliśmy w naszych progach Mariusza Totoszkę z "Niezwykłymi lekcjami rytmiki", współpracowaliśmy przy zorganizowaniu na naszej scenie koncertu jazzowego, byliśmy również częścią tegorocznego Kontrapunktu. Taki poziom aktywności pozytywnie nastraja na przyszłość i pozwala rysować przyszłosezonowe atrakcje w kolorowych barwach.

Ale zanim poważnie zaczniemy myśleć o nadchodzących zadaniach, przed nami jeszcze koncert! I to koncert niezwykły. Chcemy Państwa porwać w wir niezapomnianych przebojów podanych w wysublimowanym anturażu interpretacyjnym zaproszonych artystów - przyjaciół naszego Teatru i przyprószonych szczyptą nostalgii. A przed naszą najmilszą Publicznością zaprezentują się m.in. Claire Varga-Gmiter, Izabela Zielińska, Przemysław Bielec i Piotr Huegel. Polecamy rezerwację biletów i z niecierpliwością oczekujemy Państwa obecności na tym wyjątkowym koncercie.

Próby trwają - ostatni szlif przed niedzielnym koncertem / fot. J. Gwit

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!