Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinNajbliższy weekend w naszym Teatrze zapowiada się... i bajkowo i francusko

Wieść się niesie, UFO w lesie - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Ten weekend w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE wypełnią atrakcje dla każdego, niezależnie od wieku. Zaczynamy znaną i lubianą bajką "Wieść się niesie, UFO w lesie", dzięki której nasi najmłodsi widzowie będą mogli odwiedzić pełen zwierzątek las i poznać tajemniczego przybysza z obcej planety. Nauczą się również podstaw segregacji śmieci i dowiedzą się co to jest ten cały "recykling". Zapraszamy w sobotę - 7 października - o godzinie 11:00.

Edith Piaf i przyjaciele - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Również w sobotę - ale o godzinie 19:00 - zaprosimy do Teatru starszych widzów na wieczór wypełniony najpiękniejszymi melodiami francuskiej sceny rozrywkowej. W koncercie zatytułowanym "Edith Piaf i przyjaciele" zaprezentujemy utwory tej wspaniałej szansonistki, ale... nie tylko. Zabrzmią też bowiem utwory wielkich nazwisk francuskiej piosenki: Jacquesa Brela, Yvesa Montanda, Charlesa Aznavoura, Barbary... To propozycja dla wszystkich, którzy pragną w jesienny, deszczowy wieczór przenieść się na parę chwil na rozpromienione słońcem ulice Paryża.

Bajkogranie, czyli wierszyki ze szczyptą muzyki - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

A w niedzielę (8 października o godzinie 11:00) zapraszamy znów dzieci. I to na wydarzenie szczególne. "Bajkogranie, czyli wierszyki ze szczyptą muzyki" to cykl spotkań, podczas których mali widzowie poznają budowę poszczególnych instrumentów, zapoznają się z ich brzmieniem wysłuchując różnego rodzaju fragmentów muzycznych. W trakcie takich spotkań, które mają charakter warsztatów, dzieci budują teatralną scenografię, dobierają kostiumy, obsadzają role i wspólnie z aktorem wystawiają mini przedstawienie. Każde spotkanie cyklu poświęcone jest innemu utworowi literackiemu i towarzyszy mu prezentacja innego instrumentu muzycznego. W najbliższą niedzielę dzieci będą mogły się zapoznać z niezwykle szlachetnym instrumentem, jakim niewątpliwie są skrzypce.ZAPRASZAMY!