Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinPodwójna rocznica "Stąd do Paryża"

Stąd do Paryża - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Nieprzypadkowo nasz najbliższy spektakl "Stąd do Paryża" jest ustalony na datę 13 listopada. Oto bowiem zbiega się w czasie podwójna rocznica związana z tym przedstawieniem.

Pierwsza z nich to dokładna rocznica premiery tego spektaklu na deskach naszego Teatru, która miała miejsce 13.11.2015. Bardzo nam miło, że "Stąd do Paryża" cieszy się dużym zainteresowaniem naszych Widzów i niezmiennie jest przyjmowane bardzo ciepło i żywiołowo. Mamy nadzieję, że chętnie będą Państwo wracać na kutneński dworzec, a także na paryskie uliczki pełne słońca i muzyki.

Druga rocznica ma charakter globalny i przedziwnym zbiegiem okoliczności przypadła w tej samej dacie. Kiedy graliśmy premierowe przedstawienie "Stąd do Paryża", na ulicach stolicy Francji doszło do serii zamachów terrorystycznych, które najkrwawsze swe żniwo zebrały w podobnej nam instytucji kultury - 87 osób zginęło z rąk zamachowców w położonym w paryskiej 11 dzielnicy teatrze Bataclan.

Wierzymy, że przez te dwa zeszłoroczne wspomnienia, już w najbliższą niedzielę - 13 listopada - odbędzie się wyjątkowy spektakl "Stąd do Paryża", w którym uda nam się przekazać zarówno wyjątkową atmosferę premierowego przedstawienia jak i oddać hołd ofiarom paryskich zamachów.SERDECZNIE ZAPRASZAMY!