Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinNajnowsza premiera Teatru już za chwilę!

Supeł Małżeński - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Wielkimi krokami zbliża się nasza najnowsza premiera. Premiera wyjątkowa, bo też zmierzyć przyszło nam się z bardzo wymagającym materiałem, ale jesteśmy pewni, że efekt tych zmagań będzie więcej niż satysfakcjonujący dla Was - naszych drogich Widzów.

Supeł małżeński to lekka komedia, a właściwie farsa w stylu retro o pewnym świeżo poślubionym małżeństwie inspirowana tekstami Stefanii Grodzieńskiej. Widzowie śledzą poczynania bohaterów w rozmaitych, zdawać by się mogło wręcz rutynowych, sytuacjach międzypłciowych. Mimo zabawnej formy przedstawienie może być inspiracją, a dla niektórych nawet przestrogą lub choćby przyczynkiem do innego spojrzenia na własne codzienne pożycie. Na szczęście muzyka łagodzi obyczaje więc i z tej formy przekazu staramy się korzystać w umiejętny sposób.

Bo... Trzeba kochać po majowemu, jak najgłupiej i jak najprościej...

Premiera już w najbliższą sobotę - 22 października o godzinie 19:00. W niedzielę zapraszamy na spektakl popremierowy: 23 października, również o godzinie 19:00.ZAPRASZAMY!