Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinWiosenko piosenko cóżeś ty za pani w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE

"Bogaty - to nie ten, kto ma dużo pieniędzy, lecz ten, kto może sobie pozwolić na życie wśród uroków, jakie roztacza wczesna wiosna." O tak. My pod tym zdaniem Mistrza Czechowa podpisujemy się bez wahania. I bez wahania rzucamy się w ciepłe objęcia Wiosny, a radość z jej przyjścia uczcimy - jak to mamy w zwyczaju - teatralnie. Chcemy przywitać Panią Wiosnę koncertem zatytułowanym "Wiosenko, piosenko, cóżeś ty za pani", a bogactwem wiosennego repertuaru przygotowanego specjalnie na tę okazję pragniemy odgonić resztki chłodu - nie tylko tego atmosferycznego, ale też (a może przede wszystkim) zimowej aury tkwiącej w nas samych.

Serdecznie zapraszamy do Teatru Rozmaitości GWITAJCIE na ten specjalny koncert. Ustawmy symboliczną cezurę między zimą a wiosną, odegnajmy precz zimowe troski i niepokoje. Przekonajmy się, ile radości niosą ze sobą utwory o wiośnie traktujące, a jest ich przecież niemało. Bo jak śpiewał inny Mistrz, Andrzej Sikorowski: "Śpiewanie piosenek o wiośnie naprawdę głęboki ma sens". Wiosna? Ach, to Ty!