Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinRecital prezentujący dokonania i muzyczne inspiracje kierownika muzycznego Teatru Rozmaitości GWITAJCIE – Miłosza Wojciechowskiego. Koncert ten zabierze nas w dźwiękową podróż po rozmaitych artystycznych ścieżkach, zawierać będzie także autorskie utwory – niektóre wykonane na scenie po raz pierwszy.

Miłosz Wojciechowski to absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej Uniwersytetu Szczecińskiego, oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja: publicystyka kulturalna).

Instrumentalista, wokalista, kompozytor i aranżer. Umiejętność gry na instrumentach klawiszowych, gitarze, gitarze basowej, harmonijce ustnej (w tej chwili próbuję okiełznać jeszcze jeden instrument — saksofon altowy). Opanowany warsztat aranżacji i transkrypcji, niezależnie od rodzaju aparatu wykonawczego. Bogate doświadczenie sceniczne i estradowe o szerokim spektrum zainteresowań (od akompaniatora do wodzireja; od tancbud do sal koncertowych; od disco polo do Rachmaninowa; itd…). Zróżnicowany repertuar i możliwości wykonawcze (fortepian + śpiew, gitara + śpiew, fortepian solo, gitara rytmiczna i wiodąca, itp.).