Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzin11 czerwca: Koncert zespołu BIRD OF EITHER

 

Bird Of Either - Teatr Rozmaitości GWITAJCIEBird Of Either to trio instrumentalne podróżujące między gatunkami ambient, drone i noise. Członkowie zespołu występujący z zespołami o dużej rozpiętości gatunkowej grając dla przyjemności między próbami zauważyli nić porozumienia estetycznego. Tym, co przykuwa na pierwszy rzut oka (lub ucha) jest brak perkusji w zespole. Mimo, że instrumentarium i zakres brzmień wchodzi czasami na rejony rocka i metalu, używane są jednak w innym celu i kontekście.

Stąd do Paryża - Teatr Rozmaitości GWITAJCIEZespół wydał w kwietniu b/r płytę pt. "Nomad", opiewającą w dźwięki wieczną podróż między stratą a zyskiem, między chaosem i spokojem. "Nomada" można posłuchać w całości TUTAJ. Na koncercie trio zaprezentuje materiał z "Nomada".

Poniżej można obejrzeć nagranie jednego z utworów zespołu Bird Of Either, zaprezentowanego w ramach Made In Szczecin:Zapraszamy 11 czerwca o godzinie 19:00 na koncert zespołu
BIRD OF EITHER
do Teatru Rozmaitości GWITAJCIE