Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinJak Dzień Dziecka, to tylko z GWITAJCIE!

Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Dziecka zapraszamy już dziś wszystkie dzieci do naszego Teatru! Przygotowaliśmy specjalnie dla Was "maraton" znajdujących się w naszym repertuarze bajek. Jeśli ktoś jeszcze ich nie widział, lub czuje wewnętrzną potrzebę ponownego spotkania z bohaterami naszych przedstawień, to jest to świetna okazja by nadrobić zaległości.

A naszym dorosłym widzom zaserwujemy absolutnie unikalną wersję znanej i lubianej "Pchły Szachrajki" - w dość odmiennej od klasycznej konwencji. Nie rezygnując z walorów tej wspaniałej i obowiązkowej pozycji, dodaliśmy jej trochę wigoru, pikanterii, aluzyjnych podtekstów i frywolnego ducha. A efekt? To po prostu trzeba zobaczyć!

Zapraszamy zatem w ten szczególny dzień 1 czerwca w progi Teatru Rozmaitości GWITAJCIE. Plan owego specjalnego dnia rysuje się następująco:

godz. 10:00 CHCECIE WIERZYĆ CZY NIE CHCECIE,
KRASNOLUDKI SĄ NA ŚWIECIE
 
godz. 12:30 PCHŁA SZACHRAJKA
 
godz. 16:00 BAJKI PANA BRZECHWY
 
godz. 19:30 PCHŁA SZACHRAJKA
(TYLKO DLA DOROSŁYCH!)


ZAPRASZAMY!