Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinOstatni spektakl "Stąd do Paryża" w tym sezonie!

 

24 kwietnia o godzinie 19:00 po raz ostatni w tym sezonie zabrzmi na scenie Teatru Rozmaitości GWITAJCIE gwizdek zawiadowcy na dworcu w Kutnie w spektaklu "Stąd do Paryża". Zapraszamy na tę fascynującą podróż w miejsca pozornie znane, ale nadal czekające na odkrycie.

Podróż zaczyna się wprawdzie w Kutnie, ale szybko przenosimy się do magicznego miasta cudów za sprawą tajemniczej mademoiselle de Paris, której wdzięk i uroda przyćmiewają szarzyznę kutneńskiego dworca. Wspólnie spacerujemy po paryskich uliczkach i bulwarach o nazwach brzmiących jak etykiety wykwintnych win i zanurzamy się w brzmienie chansons et bergerettes z najlepszych lat francuskiej sceny rozrywkowej...

Przedstawienie w reżyserii Żywii Karasińskiej-Fluks to postawienie naszej rodzimej rzeczywistości, często ponurej i monotonnej, skażonej przez peerelowską nijakość, tuż obok skrzącej, roześmianej i kolorowej Francji z czasów słynnych teatrów variétés, kabaretów oraz niezapomnianych twórców i wykonawców.

Scenariusz i reżyseria: Żywia Karasińska-Fluks
Kierownictwo muzyczne Miłosz Wojciechowski
Choreografia: Izabela Mielczarek
 
Występują: Claire Gmiter
  Izabela Mielczarek
  Jakub Gwit
  Miłosz Wojciechowski
 

Bilety dostępne są w systemie sprzedaży online na stronie www.bilety.teatrgwitajcie.pl, lub w Kasie w siedzibie Teatru przy Placu Żołnierza Polskiego 5 w Szczecinie, od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 17:00.