Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinWiosna w Teatrze GWITAJCIE!

Wiosna w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE

Chociaż na zewnątrz jeszcze tego nie widać, to wiosna właśnie nadeszła i mamy nadzieję, że wkrótce będzie coraz cieplej i coraz weselej. Wraz z wiosną budzi się życie, a w nas wstępują nowe siły i rodzą się nowe pomysły. Nadejście wiosny to dla naszego Teatru czas wzmożonej aktywności i oczywiście stale wzbogacany repertuar.

A w kwietniu u nas wiosennie - czyli różnorodnie, kolorowo i radośnie. Rozpoczynamy koncertem primaaprilisowym (1 kwietnia godz. 18:00), który będzie na tyle wyjątkowy, że nie możemy zdradzić praktycznie niczego co tego koncertu dotyczy. Zapraszamy "w ciemno" mając nadzieję, że nasi Widzowie obdarzają nas zaufaniem wystarczającym do podjęcia ryzyka uczestnictwa w tym niecodziennym koncercie - niespodziance. 10 kwietnia o godzinie 18:00 przeniesiemy się znów w "Lata dwudzieste, lata trzydzieste" i z nostalgią przypomnimy sobie nieśmiertelne piosenki i skecze z okresu międzywojnia. Potem zrobimy skok w czasie i przestrzeni i zaprezentujemy koncert, który na początku roku cieszył się dużą sympatią naszej Publiczności - "Noc Tysiąca Gwiazd" (17 kwietnia godz. 19:00), czyli gorące rytmy w latynoskim anturażu. Z ulic Rio de Janeiro trafimy następnie na dworzec w Kutnie, gdzie czeka nas wyjątkowa podróż w spektaklu "Stąd do Paryża" (24 kwietnia godz. 19:00), a kwietniową wyprawę zakończymy w Teatrze GWITAJCIE recitalem Justyny Jeleń zatytułowanym "Koncert w landszaftem w tle" (30 kwietnia godz. 19:00).

W ferworze wiosennych porządków nie zapominamy o naszych najmłodszych widzach. Dla nich specjalnie przygotowaliśmy spotkanie z przesympatyczną "Pchłą Szachrajką" (2 kwietnia godz. 11:00 i 16:00), wizytę w pełnym krasnoludków lesie w bajce "Chcecie wierzyć czy nie chcecie, krasnoludki są na świecie" (9 kwietnia godz. 11:00 i 10 kwietnia godz. 11:00), oraz "Bajki Pana Brzechwy" (23 kwietnia godz. 16:00) - spektakl oparty na najbardziej znanych i nadal aktualnych wierszach mistrza Jana.

Mamy nadzieję, że dostarczymy naszym Widzom wielu emocji i pozytywnych wzruszeń, co jak najbardziej wpisuje się w ogólnie pozytywny i pełen nadziei obraz biorącej w swe łaskawe władanie świat Pani Wiosny.

WIOSNA W TEATRZE ROZMAITOŚCI GWITAJCIE!