Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinUWAGA! Konkurs dla naszych widzów!

Uwaga, uwaga!

Ogłaszamy wyjątkowy konkurs!

 

Tego jeszcze nie było, by widzowie ustalali repertuar teatru.

W związku ze zbliżającym się świętem wszystkich Pań chcielibyśmy przygotować specjalny prezent w postaci koncertu złożonego z piosenek z kobietą w roli głównej.

KOBIETA OD A DO Z czyli piosenki na każdą literę alfabetu.

Zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy i stworzenia wyjątkowego w swoim rodzaju przedstawienia. Prosimy o umieszczanie pod wydarzeniem na naszym facebookowym profilu komentarzy z propozycjami utworów, które Państwa zdaniem powinny zabrzmieć na naszej scenie podczas tego unikalnego koncertu. I to właśnie z Państwa propozycji ułożony zostanie program wieczoru "KOBIETA OD A DO Z" na który zapraszamy 6 marca o godzinie 18:00 i 8 marca o godzinie 19:00 do Teatru Rozmaitości GWITAJCIE.

Każdy kto nadeśle choćby jedną propozycję weźmie udział w losowaniu nagród, którymi są dwa podwójne zaproszenia na spektakle w teatrze Gwitajcie oraz dwa kubki z logo teatru.

Na Państwa propozycje czekamy do końca lutego!