Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinGramy z Orkiestrą!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że część wpływów z biletów na przedstawienie "Pchła Szachrajka", które odbędzie się 10 stycznia (niedziela) o godzinie 11:00 zasili konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W czasie 24. Finału WOŚP po raz kolejny będziemy zbierać pieniądze dla pediatrii, tym razem wyposażając oddziały podstawowe, co umożliwi zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych. Zbliżający się Finał to również zbiórka na rzecz geriatrii. W ciągu poprzednich 23 Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 650 mln PLN.

Hasło tegorocznego Finału WOŚP brzmi "MIERZYMY WYSOKO". My również zachęcając do wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji zapraszamy do Teatru Rozmaitości GWITAJCIE!

Zebrane pieniądze przekażemy do Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Centrum Mistrzostwa Sportowego przy ul. Mazurskiej 40 w Szczecinie.