Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinJak Święta - to w Teatrze GWITAJCIE!

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości i poczucia wspólnoty z najbliższymi. To również czas na refleksje, postanowienia, czas obdarowywania szczęściem siebie i innych. Kiedy Święta się kończą - pozostaje niedosyt. Pragniemy to uczucie nieco złagodzić proponując Państwu wizytę w naszym Teatrze.

I tak już w drugi dzień Świąt, 26 grudnia (sobota) o godzinie 16:00 zapraszamy naszych najmłodszych widzów na spotkanie z uroczym, baśniowym światem rezolutnych krasnoludków w muzycznej bajce "Chcecie wierzyć czy nie chcecie, krasnoludki są na świecie". Czy sympatyczny Łapciuś odzyska swoją zgubę? Czy pomogą mu leśne zwierzątka? A może rady króla Pyszałka? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w pełnej ciepła opowieści, która wzruszy i zachwyci nie tylko dzieci, ale też te całkiem dorosłe "krasnoludki".

A naszym dorosłym Widzom proponujemy poświąteczną podróż w czasie i przestrzeni do dwudziestolecia międzywojennego - czasu wspaniałych przebojów oraz nieprzeciętnie zdolnych twórców i wykonawców. "Lata dwudzieste, lata trzydzieste, czyli dawnych wspomnień czar" to sentymentalna podróż do tamtych cudownych dni, w których królowały piosenki o znajomo brzmiących tytułach takich jak "Już nie zapomnisz mnie", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Zimny drań", czy niezapomniane "Brunetki, blondynki". Spektakl pozwala na nowo odkryć bogactwo twórczości międzywojennej a także jej nieodparty i subtelny urok. W naszym Teatrze, jeszcze w starym roku, przedstawienie to można obejrzeć 27 grudnia (niedziela) o godzinie 18:00.

 

ZAPRASZAMY DO TEATRU ROZMAITOŚCI GWITAJCIE!