Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzin"Lata dwudzieste..." w Radowie

Lata 20 lata 30 (Radowo) - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

29 października z okazji odbywającej się w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Radowie Wielkim uroczystości Święta Teatru mieliśmy zaszczyt wystąpić przed znakomitą publicznością we fragmencie spektaklu "Lata dwudzieste, lata trzydzieste, czyli dawnych wspomnień czar". Oto fragment wiadomości, którą otrzymaliśmy kilka dni po występie od jednego z nauczycieli wyżej wymienionej szkoły:

Zaprezentowane rodzicom naszych uczniów i wychowanków przez Wasz Teatr obszerne fragmenty spektaklu „Lata dwudzieste, lata trzydzieste, czyli dawnych wspomnień czar...”, spotkały się z wielką aprobatą i gorącym przyjęciem oraz znakomicie wzbogaciły obchody naszego teatralnego święta. Rodzice byli zachwyceni prezentowanym profesjonalizmem, kunsztem i talentem aktorskim. Ubolewali, że to jedynie fragmenty...

Serdecznie dziękujemy za tak miłe i budujące słowa!

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego spektaklu otrzymanych dzięki uprzejmości Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radowie Wielkim: