Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinUWAGA! Mamy niespodziankę!

"Wszystko jest niespodzianką"
Vicente Aleixandre

Nie jestem do końca przekonany, czy faktycznie wszystko - zgodnie z wypowiedzią hiszpańskiego noblisty - można rozpatrywać w kategorii niespodzianek, niemniej jednak faktem pozostaje mnogość zdarzeń, które samoistnie pojawiają się na każdym kroku i doskonale pasuje do nich owa niespodziankowa etykietka. Są niespodzianki które potrafią mile zaskoczyć i do nich mamy najczęściej bardzo sympatyczne nastawienie. Ot, zdarzyła się taka niespodzianka... Są również takie, których emanacji obawiamy się (i słusznie!), które nie będą przedmiotem naszych dociekań i na które litościwie opuścimy zasłonę milczenia. Skupmy się na pozytywach.

Bo takimi właśnie pozytywami chcemy się z Wami podzielić. Oto po ponad trzyletniej tułaczce zdarzyła nam się niespodzianka w postaci Szczecińskiego Centrum Kultury Nowa Dekadencja, a co za tym idzie - dostępem do dwóch scen estradowych z pełnym zapleczem techniki scenicznej oraz blisko półtysięczną widownią. To zaprawdę znakomita wiadomość, a dla nas ogromna możliwość ponownego otwarcia z zapewnieniem stałego programu repertuarowego dla naszej prześwietnej Publiczności.

Tym bardziej, że sceny Nowej Dekadencji niespodzianką już nie są. To doskonale znane szczecińskim Widzom punkty zlokalizowane przy ulicy Partyzantów 2 (piętra nad Nowym Browarem), które dotychczas służyły jako tymczasowe lokum dla spektakli Teatru Polskiego (któremu - nota bene - gratulujemy fantastycznych pięciu scen w iście europejskim anturażu). Cieszymy się zatem, że nasze przedstawienia zyskają odpowiednią oprawę scen, które niejedno teatralne wydarzenie widziały i których deski niejednym aktorskim butem przetarte zostały.

Spieszymy donieść z dumą i zadowoleniem, że przygotowaliśmy specjalnie dla Was szereg propozycji repertuarowych na najbliższe trzy miesiące. Mamy nadzieję, że to początek ekscytującej przygody, a repertuar nasz stale się będzie poszerzał i rozwijał ku zadowoleniu Widzów. Myślimy oczywiście o nowych wydarzeniach, ale - póki co - pozostawmy to sub rosa. Niespodzianki należy dozować. A najbliższe pozycje repertuarowe dostępne są na naszej stronie w zakładce Repertuar. Polecamy również korzystanie z naszego Systemu Sprzedaży Biletów Teatru Rozmaitości GWITAJCIE.

Niespodzianki potrafią zaskakiwać, dobrze czasem poddać się ich nieoznaczoności i nieokiełznaniu. Cytując australijskiego pisarza Johna Flanagana: "Jednak w życiu zwykle tak się zdarza, że kto spodziewa się nieoczekiwanego, ten dobrze na tym wychodzi". Nic dodać, nic ująć... No, może tylko na zakończenie tekst, który (w końcu!) możemy z pełną odpowiedzialnością zamieścić:

 

DO ZOBACZENIA W TEATRZE!