Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinWAKACJE, ZNÓW BĘDĄ WAKACJE!

"Lato. Lato jest zawsze wyjątkowe, czy to gorące, czy zimne, suche czy wilgotne"

Trudno nie zgodzić się z Flaubertem w tej (i nie tylko tej) kwestii, lato zawsze jest wspaniałe i fantastyczne. To najbardziej leniwa z pór roku, gdzie panuje wszechobecne dolce far niente. Słoneczko delikatnie muska skórę swymi promieniami, a każdy, najmniejszy nawet spłachetek zielonej trawki, zaprasza do przyjęcia wygodnej (czytaj: leżącej) pozycji i delektowania się swobodnie przepływającymi minutami letniego dnia.

Paradoksalnie, to jednocześnie czas wytężonej pracy i podejmowania kolejnych wyzwań. Taka już bowiem rola Teatru, aby zapewniał rozrywkę tym, którzy jej szukają w swym czasie wolnym i beztroskim. Tak również bywa, że akurat letni czas trzeba wykorzystać, aby przygotować się do nowego, ekscytującego sezonu. Niesprawiedliwość...

Ale na razie jesteśmy u progu lata. Pogoda powoli daje do zrozumienia, że jeńców brać nie będzie, soczysta zieleń traw i drzew pozwala błąkać się myślom gdzieś daleko, kolorowe sukienki dziewcząt nie sprzyjają wydajnej i zaangażowanej pracy, a w umyśle coraz częściej rozbłyska uparta myśl: "A może faktycznie rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady?...

Teatru Rozmaitości GWITAJCIE raczej w Bieszczadach nie uświadczymy (chociaż - kto wie?), ale na pewno będziemy mogli spotkać się w Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie, gdzie w letnie wtorki będziemy mieli zaszczyt się dla Was prezentować i wspólnie bawić. Zapraszamy i najmłodszych i tych trochę starszych i tych, których w środku lata dopadła jesień życia. Gwarantujemy, że niezależnie od wieku, zabawa będzie przednia i wybitnie letnia.

Oprócz Dziwnowa, na pewno będziemy cyklicznie pojawiać się także w Rewalu, a sporadycznie także w innych (niekoniecznie nadmorskich) miejscowościach. Będziemy pojawiać się tu i ówdzie i jeśli będziecie się chcieli z nami spotkać także w takich okolicznościach, to zapraszamy do śledzenia naszego teatralnego profilu w serwisie FaceBook , gdzie będziemy na bieżąco informować o naszych wojażach, spektaklach oraz innych ewenementach.

„Czasami leżenie na trawie w letni dzień, słuchanie szmeru wody lub obserwowanie chmur unoszących się na niebie, nie jest stratą czasu”

Nigdy stratą czasu nie jest. Lato to czas pełen swobody, relaksu, ale też zadumy i refleksji. Lato to pasja, wspomnienia, lekka bryza, słońce, które przebija się na skórze i twarzy. To uśmiech pór roku, który mija, mija szybciej niż inne, niesie ze sobą tom pełen nostalgii, zabarwiający jesień czerwienią. Przeżyjmy ten wyjątkowo piękny czas wspólnie - z Teatrem Rozmaitości GWITAJCIE.

 

Serdecznie zapraszamy na nasze wakacyjne przedstawienia
i życzymy jednocześnie udanego wypoczynku,
długich urlopów, bezchmurnego nieba
i duuuużo spokoju!