Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinWiosna to czas planów i projektów

"Nigdy nie ścinaj drzew zimą. Nigdy nie podejmuj negatywnej decyzji w krótkim czasie. Nigdy nie podejmuj najważniejszych decyzji w najgorszym nastroju. Czekać. Bądź cierpliwy. Burza minie. Wiosna nadejdzie" - Robert H. Schuller

I oto wiosna nadeszła. Jeszcze wprawdzie nie wiadomo, czy burze są za nami i czy jasnego firmamentu nieba nie przykryje cień, ale chyba mamy prawo wraz z nadejściem wiosny na odrobinę niepewnego optymizmu. Chociaż na zewnątrz jeszcze tego nie widać, to wiosna właśnie nadeszła i mamy nadzieję, że wkrótce będzie coraz cieplej i coraz weselej.

Naplotkowała sosna, że już się zbliża wiosna.
Kret skrzywił się ponuro: "Przyjedzie pewnie furą".
Jeż się najeżył srodze: "Raczej na hulajnodze".

Jesteśmy stale i niezmiennie otwarci na propozycje współpracy z naszym Teatrem i będziemy głęboko wdzięczni za każdą sugestię, wskazówkę i inne działania, które pozwolą nam pozostać na powierzchni. Bez Was - drodzy Widzowie - nasza teatralna egzystencja nie ma najmniejszego sensu, dlatego tak ważna i nieodzowna jest Wasza - nasza kochana Publiczności - pomoc.

Dla Was - naszej ukochanej Widowni - próbujemy przetrwać wszelkimi możliwymi sposobami, ale też od Was - naszej ukochanej Widowni - potrzebujemy pomocy. Jako Teatr Rozmaitości GWITAJCIE chcemy zaprosić do współpracy. Oferujemy szeroki wachlarz inspirujących i wzbogacających spektakli i koncertów, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Chcemy tworzyć, chcemy występować, chcemy być.

"Skąd znowu - rzekła sroka - ja jej nie spuszczam z oka
I w zeszłym roku, w maju, widziałam ją w tramwaju".
"Nieprawda! Wiosna zwykle przyjeżdża motocyklem!"
"A ja wam to dowiodę, że właśnie samochodem”.

Wraz z wiosną budzi się życie, a w nas wstępują nowe siły i rodzą się nowe pomysły. Krystalizują się pewne formy współpracy i istnienia w takiej, czy innej postaci. Brzmi to (jak to u nas bywa) enigmatycznie - ale (też jak to u nas bywa) wychodzimy z założenia, że lepiej powiedzieć ciut za mało i mieć niespodziankę, niż powiedzieć za dużo i... cóż, nic nie mieć.

Myślimy cały czas - mimo wysoce niesprzyjających warunków - o nowych pozycjach repertuarowych, budujemy plany na przyszłość i czekamy na nowe rozdanie. Taka wiosenna natura, że wszystko się odradza na nowo i to się udziela. Też pragniemy, aby nasz Teatr, jak Feniks powstał z popiołów, młody i oślepiający cudownym blaskiem złotych piór.

"Nieprawda, bo w karecie!" "W karecie? Cóż pan plecie?
Oświadczyć mogę krótko - przypłynie własną łódką".

Póki co serdecznie zapraszamy na nasze gościnne występy, których liczba - wraz ze wzrostem temperatury - też będzie zapewne wzrastać. Będziemy pojawiać się tu i ówdzie i jeśli będziecie się chcieli z nami spotkać także w takich okolicznościach, to zapraszamy do śledzenia naszego teatralnego profilu w serwisie FaceBook , gdzie będziemy na bieżąco informować o naszych wojażach, spektaklach oraz innych ewenementach.

"A wiosna przyszło pieszo - już kwiaty z nią się śpieszą,
Już trawy przed nią rosną i szumią: "Witaj wiosno!".

Mamy nadzieję, że w takiej czy innej postaci dostarczymy naszym Widzom wielu emocji i pozytywnych wzruszeń, co jak najbardziej wpisuje się w ogólnie pozytywny i pełen nadziei obraz biorącej w swe łaskawe władanie świat Pani Wiosny. Niech wiosna zostanie z nami jak najdłużej i jak najpełniej pozwala cieszyć się nam jej niepodważalnym urokiem i dniami pełnymi słońca i rozkwitającej przyrody! Rozkoszujmy się radością jaką daje budzący się do życia świat, otrząśnijmy się z zimowego marazmu i spotkajmy się - oczywiście w Teatrze!

 

 

WIOSNA, ACH TO TY!