Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinWOŚP gra po raz 31! My też!

Wielkimi krokami zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 29 stycznia 2023 roku. Tym razem zbiórka odbywa się pod hasłem "Żyj zdrowo w zdrowym świecie", a zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnych urządzeń do walki z sepsą. Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia. W ciągu 30. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,75 mld PLN i kupiła blisko 70 000 urządzeń.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie tylko zbiórka pieniędzy w dniu finału, ale też dziesiątki wydarzeń towarzyszących: koncertów, kiermaszów, czy atrakcji sportowych. Organizują je sztaby, których w tym roku gra z WOŚP 1653. Każdy organizuje wyjątkowe atrakcje, a nie inaczej jest w naszym pięknym mieście, gdzie naprawdę będzie się działo!

Z dumą informujemy, że czynnie bierzemy udział w tegorocznym Finale. Dzięki uprzejmości SzczecinWOSP.pl zagramy w Ogrodach Śródmieście, przy ul. Wielkopolskiej 19, w ostatnią niedzielę stycznia. Mamy nadzieję, że spotkamy się tam w jak największym gronie, na finałowej scenie prezentować się bowiem będą zacne zespoły, wokaliści, instrumentaliści i innej prowenencji artyści :-)

Nie chcąc być gołosłownym, przedstawiamy "rozkład jazdy" 31 Finału WOŚP w Ogrody Śródmieście w Szczecinie:

Będzie się działo - oj będzie! Zapraszamy wszystkich mieszkańców Szczecina i okolic do odwiedzenia 29.01.2023r. terenu naszego miejskiego Finału. Cel jest szczytny, tradycja zobowiązuje, a zabawa szykuje się przednia!

 

Wesprzyj 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! ❤️

 

SIEMA!!!