Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinKomunikat Teatru Rozmaitości GWITAJCIE

 

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną koronawirusem oraz rozporządzeniami władz centralnych i lokalnych jesteśmy zmuszeni odwołać wszystkie marcowe spektakle w naszym Teatrze.
Jednakże nie chcielibyśmy rozstawać się z naszymi Widzami na zbyt długo i obecnie pracujemy nad spektaklami transmitowanymi w Internecie.
O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

Zwrotów pieniędzy za bilety będziemy dokonywać sukcesywnie za pomocą systemu, przez który Państwo dokonali zakupu. Prosimy o cierpliwość, gdyż w chwili obecnej nie posiadamy wystarczających środków na koncie.

Jednocześnie z przykrością informujemy, że bez rozwiązań systemowych na szczeblu centralnym, oraz wsparcia odpowiednich służb i urzędów odpowiedzialnych za tak zwaną "siłę wyższą", Teatr Rozmaitości GWITAJCIE na stałe zniknie z mapy kulturalnej Szczecina. Odwołanie 28 wydarzeń w tym miesiącu wiąże się ze stratą, której nie będziemy w stanie pokryć. W takiej sytuacji znalazło się wiele podmiotów związanych z szeroko pojętą branżą kulturalno-rozrywkową.

Licząc na Państwa wyrozumiałość i wsparcie, życzymy zdrowia i siły w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Zespół Teatru Rozmaitości GWITAJCIE