Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinCzerwiec w GWITAJCIE pod znakiem Dnia Dziecka

Jako teatr bardzo związany z produkcjami przeznaczonymi dla najmłodszych odbiorców, nie możemy pominąć w naszych planach tego wyjątkowego dnia. I dlatego właśnie przygotowaliśmy spektakle, których adresatem jest przede wszystkim dziecięca publiczność. Jeśli ktoś jeszcze ich nie widział, lub czuje wewnętrzną potrzebę ponownego spotkania z bohaterami naszych przedstawień, to jest to świetna okazja by nadrobić zaległości.

Dokładnie 1 czerwca, w Dzień Dziecka, o godzinie 16:00, przeniesiemy się w magiczny świat najpiękniejszych bajek Jana Brzechwy. Odwiedzimy tajemnicze wyspy - Bergamuty, spotkamy się z Leniem i Samochwałą, z zapartym tchem prześledzimy perypetie Żuka i Biedronki, a także Żurawia i Czapli, zawirujemy w radosnym tańcu Igły z Nitką. Spektakl "Bajki Pana Brzechwy" z pewnością nie tylko dostarczy niezapomnianych wrażeń najmłodszej widowni, ale także pozwoli dorosłym chociaż na chwilę powrócić we wspomnieniach do czasów beztroskiego dzieciństwa.

A jeśli po obchodach Dnia Dziecka pozostanie w dzieciach niedosyt atrakcji, to zapraszamy 9 czerwca o godzinie 11:00 na ostatnie w tym sezonie przedstawienie dziecięce. "Chcecie wierzyć czy nie chcecie, krasnoludki są na świecie" to urocza opowieść o sympatycznym acz niezbyt rozgarniętym krasnalku - Łapciusiu - który przez zamiłowanie do licznych drzemek traci swą najcenniejszą rzecz - krasnoludkową czapeczkę. W poszukiwania angażują się wszyscy mieszkańcy lasu i Łapciuś w końcu odzyskuje swój cenny skarb. Ten minimusical wzruszy i zachwyci nie tylko dzieci, ale też te całkiem dorosłe "krasnoludki".

Serdecznie zapraszamy!
1 czerwca zapraszamy również na specjalny koncert. Nasz drogi siedmioletni kolega - Kajetan Majewski - potrzebuje naszej pomocy. W związku z tym, tak jak rok temu organizujemy dla tego małego Bohatera koncert zatytułowany "Kajtusiowe Melodie", z którego dochód w całości przekażemy na Jego leczenie i rehabilitację. Spotkajmy się w Dzień Dziecka i zróbmy razem coś dobrego! Podczas koncertu wystąpią uczniowie Jackpot Impresariat oraz Kasia Buja Kazuba, Maciej KazuBuja , Piotr Huegel i Teatr Gwitajcie. Wspólnie wykonamy dla Was najpiękniejsze piosenki z bajek, m.in z Pocahontas, Króla Lwa czy Toy Story. Podczas koncertu odbędą się licytacje, przy wejściu prosimy o zakup cegiełek w cenie 20 zł. Koncert poprowadzą Kasia i Maciek Kazubowie.

Do zobaczenia!!!