Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinWiosna, wiosna, wiosna!

Koncert wiosenny - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

"Wiosna, wiosna, wiosna, wiosenny pierwszy wiew..." Tak oto, w niezwykle optymistyczny sposób, cieszył się z nadejścia wiosny Jerzy Połomski. My też się cieszymy. Bez wahania rzucamy się w ciepłe objęcia Wiosny, a radość z jej przyjścia uczcimy - jak to mamy w zwyczaju - teatralnie. Chociaż na zewnątrz jeszcze tego nie widać, to wiosna właśnie nadeszła i mamy nadzieję, że wkrótce będzie coraz cieplej i coraz weselej. Wraz z wiosną budzi się życie, a w nas wstępują nowe siły i rodzą się nowe pomysły. Nadejście wiosny to dla naszego Teatru czas wzmożonej aktywności i oczywiście stale wzbogacany repertuar.

 

Koncert wiosenny - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Chcemy przywitać Panią Wiosnę koncertem zatytułowanym "Wiosna, ach to Ty!", a bogactwem repertuaru przygotowanego specjalnie na tę okazję pragniemy odgonić resztki chłodu – nie tylko tego atmosferycznego, ale też (a może przede wszystkim) zimowej aury tkwiącej w nas samych. Mamy szczerą nadzieję, że po tym koncercie Wiosna wreszcie przestanie się wahać i na dobre się u nas rozgości mamiąc ciepłem wiosennego słońca i perspektywą leniwych dni spędzonych na łonie natury.

Serdecznie zapraszamy do Teatru Rozmaitości GWITAJCIE na ten specjalny koncert w sobotę, 23 marca o godzinie 19:00. Ustawmy symboliczną cezurę między zimą a wiosną, odegnajmy precz zimowe troski i niepokoje. Przekonajmy się, ile radości niosą ze sobą utwory o wiośnie traktujące, a jest ich przecież niemało. Bo jak śpiewał Andrzej Sikorowski: "Śpiewanie piosenek o wiośnie naprawdę głęboki ma sens". Wiosna? Ach, to Ty!

Supeł Małżeński - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

A już po "oficjalnych" powitaniach Wiosny zapraszamy na przedstawienie cieszącej się niesłabnącym powodzeniem u naszych Widzów komedii "Supeł Małżeński", które pozwoli jeszcze na chwilę odsunąć myśli o codziennych obowiązkach i zapalić w nas nadzieję, że to już koniec zimy, śniegu, błota i wiatru, że to już przecież nadchodzą ciepłe dni pełne słońca i optymizmu.

"Supeł małżeński" to lekka komedia, a właściwie farsa w stylu retro o pewnym świeżo poślubionym małżeństwie inspirowana tekstami Stefanii Grodzieńskiej. Widzowie śledzą poczynania bohaterów w rozmaitych, zdawać by się mogło wręcz rutynowych, sytuacjach międzypłciowych. Mimo zabawnej formy przedstawienie może być inspiracją, a dla niektórych nawet przestrogą lub choćby przyczynkiem do innego spojrzenia na własne codzienne pożycie. Na szczęście muzyka łagodzi obyczaje więc i z tej formy przekazu staramy się korzystać w umiejętny sposób. Na to wydarzenie zapraszamy 6 kwietnia (sobota) o godzinie 19:00.

Wiosna w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE

Mamy nadzieję, że dostarczymy naszym Widzom wielu emocji i pozytywnych wzruszeń, co jak najbardziej wpisuje się w ogólnie pozytywny i pełen nadziei obraz biorącej w swe łaskawe władanie świat Pani Wiosny. Niech wiosna zostanie z nami jak najdłużej i jak najpełniej pozwala cieszyć się nam jej niepodważalnym urokiem i dniami pełnymi słońca i rozkwitającej przyrody! Rozkoszujmy się radością jaką daje budzący się do życia świat, otrząśnijmy się z zimowego marazmu i spotkajmy się - oczywiście w Teatrze!

 

 

WIOSNA W TEATRZE ROZMAITOŚCI GWITAJCIE!