Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinDzień Kobiet - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

W naszej kulturze mamy wiele świąt i okazji, które warto czcić i pielęgnować. Pamięć i bliskość to między innymi sprawianie prezentów. Najlepiej, by były niebanalne i dobrze dopasowane do gustu tej osoby, której chce się sprawić przyjemność. Trafiony prezent niezależnie od okazji to także gwarancja uśmiechu na twarzy tego, kto postarał się o podarek. Obchodzony od ponad stu lat Dzień Kobiet to doskonały pretekst, by kupić coś dla siostry, dziewczyny, żony czy dobrej koleżanki.

Może być to oczywiście kwiatek lub jakiś subtelny drobiazg, ale dlaczego nie wybrać by się do teatru? Tym bardziej, że przygotowaliśmy na tę okazję spektakl, w którym dwaj przystojni Panowie, z pomocą niezapomnianych piosenek i skeczy, pozwolą wszystkim Paniom poczuć się w dniu ich święta naprawdę wyjątkowo.

Dzień Kobiet - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Zapraszamy 10 marca (sobota) o godzinie 19:00 na pełne wzruszeń i zabawy przedstawienie "Lata dwudzieste, lata trzydzieste, czyli dawnych wspomnień czar..." To sentymentalna podróż do tamtych cudownych dni, w których królowały piosenki o znajomo brzmiących tytułach takich jak "Już nie zapomnisz mnie", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Zimny drań", czy niezapomniane "Brunetki, blondynki". Były to dni wspaniałych przebojów oraz nieprzeciętnie zdolnych twórców i wykonawców. Spektakl przenosi widza w czasie i przestrzeni, i pozwala na nowo odkryć bogactwo twórczości międzywojennej, a także jej nieodparty i subtelny urok.ZAPRASZAMY!