Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinA nam jest szkoda Świąt...

Zimowa Opowieść Choinkowa - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Trudno rozstać się ze Świętami Bożego Narodzenia i magią świątecznego nastroju, dlatego w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE robimy wszystko, aby opóźnić ten moment. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy weekend wypełniony repertuarem, który jeszcze przez chwilę pozwoli poczuć zapach choinki i usłyszeć brzęk dzwonków sań Świętego Mikołaja.

W sobotę i niedzielę (6 stycznia o godzinie 11:00 i 7 stycznia o godzinie 16:00) zapraszamy naszych najmłodszych Widzów na "Zimową opowieść choinkową". Będziemy wspólnie odkrywać tajemnicę niezwykłego czaru Świąt Bożego Narodzenia, wspaniale bawić się obserwując perypetie przybysza z dalekich krain i czekać na Mikołaja, który - obiecujemy Wam to solennie - na pewno nas odwiedzi.

Gwiazdo świeć, kolędo leć - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

A nieco starszych zapraszamy 6 stycznia (sobota) o godzinie 19:00 na urokliwy i pełen radości (ale i refleksji) wieczór wypełniony najpiękniejszymi kolędami i pastorałkami. "Gwiazdo świeć, kolędo leć!" to niezwykły wieczór, w którym pragniemy stworzyć atmosferę przedświątecznej zadumy wolnej od zabiegania, gorączki i wszechobecnej komercji i razem z naszymi widzami otulić się ciepłym puchem wspaniałej polskiej tradycji wspólnego kolędowania.ZAPRASZAMY!