Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinDo Teatru wielkimi krokami zbliża się... Święty Mikołaj!

Zimowa opowieść choinkowa - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Jeszcze listopadowa, jesienna aura za oknami, ale dla nas - aktorów Teatru Rozmaitości GWITAJCIE - trwa już gorączka świąteczna. Specjalnie dla Was przygotowujemy nowe przedstawienie, które wprowadzi najmłodszych naszych Widzów w radosne oczekiwanie na te jedyne i niepowtarzalne Święta Bożego Narodzenia. Ponieważ jest to spektakl o takiej właśnie tematyce, będzie on wystawiany na deskach naszego Teatru wyłącznie w grudniu, dlatego polecamy go szczególnej Państwa uwadze.

Wszystko już gotowe do wigilijnej wieczerzy. Z kuchni dochodzą smakowite zapachy świątecznych potraw, wspaniale udekorowana choinka stoi dumnie wyprostowana i raduje oczy blaskiem migotliwych ozdób. Pod choinką leżą przewiązane kolorowymi wstążkami pudła pełne prezentów. Jest tak pięknie, że nawet dokazujące zwykle koty dziś zachowują pełną dostojeństwa ciszę.

Nagle… Pojawia się ktoś obcy. Przybysz z egzotycznych krain, który - dziw nad dziwy! - nie wie czym są Święta Bożego Narodzenia. Nie umie docenić świątecznej atmosfery, nie zna ani jednej kolędy i ciągle narzeka, że zimno i mroźno…

Trzeba pokazać tajemniczemu gościowi, że Święta są cudowne! Ogrzać jego zmarznięte serce wspólną kolędą i opowiedzieć o naszych wspaniałych świątecznych tradycjach i obyczajach. I - co najważniejsze - umożliwić mu spotkanie z tym, który sprawia, że na Boże Narodzenie czeka się niecierpliwie przez cały długi rok - Świętym Mikołajem!

Zapraszamy na pełną świątecznej magii bajkę zatytułowaną “Zimowa opowieść choinkowa”. Będziemy wspólnie odkrywać tajemnicę niezwykłego czaru Świąt Bożego Narodzenia, wspaniale bawić się obserwując perypetie przybysza z dalekich krain i czekać na Mikołaja, który - obiecujemy Wam to solennie - na pewno nas odwiedzi.

Plan przedstawień "Zimowej opowieści choinkowej" prezentuje się następująco:

 

Spektakl Data Godzina
Zimowa opowieść choinkowa
(SPEKTAKL PREMIEROWY)
1 grudnia
(piątek)
1700
Zimowa opowieść choinkowa 2 grudnia
(sobota)
1100
Zimowa opowieść choinkowa 3 grudnia
(niedziela)
1600
Zimowa opowieść choinkowa 10 grudnia
(niedziela)
1100
Zimowa opowieść choinkowa 16 grudnia
(sobota)
1100
Zimowa opowieść choinkowa 26 grudnia
(wtorek)
1700

 

Zimowa opowieść choinkowa - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

UWAGA! Przedstawienie "Zimowa opowieść choinkowa" kończy się wejściem na scenę Świętego Mikołaja. W związku z tym zachęcamy do przygotowania paczek świątecznych, które w trakcie spektaklu zostaną wręczone Waszym pociechom przez największego przyjaciela dzieci.

Podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka paczki można przekazywać pracownikom Teatru Rozmaitości GWITAJCIE najpóźniej 15 minut przed planowanym rozpoczęciem przedstawienia.ZAPRASZAMY!