Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzin

NOWA PREMIERA

TEATRU ROZMAITOŚCI GWITAJCIE

"MIKOŁAJEK I INNE PLANETY"

23 MARCA (SOBOTA) godz. 17:00

24 MARCA (NIEDZIELA) godz. 12:00

BILETY DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY NA:

BILETY.TEATRGWITAJCIE.PL

ODWIEDZAJCIE NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ ORAZ TEATRALNY PROFIL NA FB!

ZAPRASZAMY!!!



Pociąg relacji Kutno - Paryż podstawiony na scenie Teatru GWITAJCIE!

Stąd do Paryża - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Paryż… Cieszysz swe oczy widokiem Łuku Triumfalnego, po czym idziesz wolno wzdłuż Avenue des Champs-Élysées aż do Place de la Concorde. Potem zacienione ulice Les Tuileries, szybki marsz przez Rue de Rivoli i mijając Luwr dochodzisz do Sekwany i Place du Châtelet. Przekraczasz leniwe wody Sekwany w drodze na Île de la Cité i już po chwili przytłacza Cię majestat katedry Notre Dame. Myślisz, żeby przejść jeszcze obok Sorbony i zażyć relaksu w Ogrodzie Luksemburskim, kiedy nagle…

Ostry dźwięk budzika wyrywa Cię z objęć snu i wtłacza brutalnie w pierwsze mgnienie świadomości. Nie jesteś w Paryżu, o nie… Przez okno wlewa się szarobura nijakość zimnego i deszczowego poranka. Trzeba zwlec się z łóżka i iść do roboty. Jak zawsze. Każdego dnia. I czy to Kutno, czy Szczecin, codziennie w drodze na przystanek mijasz twarze napiętnowane udręką ponurej rzeczywistości. Głęboko wciągasz powietrze w nozdrza i oprócz odoru budzącego się do życia miasta wyczuwasz delikatną i nikłą woń croissantów kuszących w każdej kafejce na Bulwarze Saint-Michel… Dlaczego to był tylko sen?!

Proponujemy Ci podróż do Paryża najbardziej wyrafinowanym środkiem lokomocji - Twoją wyobraźnią. Zapraszamy do Teatru Rozmaitości GWITAJCIE 11 listopada o godzinie 19:00 na spektakl “Stąd do Paryża”. Podróż zaczyna się wprawdzie w Kutnie, ale szybko przenosimy się do magicznego miasta cudów za sprawą tajemniczej mademoiselle de Paris, której wdzięk i uroda przyćmiewają szarzyznę kutneńskiego dworca. Wspólnie spacerujemy po paryskich uliczkach i bulwarach o nazwach brzmiących jak etykiety wykwintnych win i zanurzamy się w brzmienie chansons et bergerettes z najlepszych lat francuskiej sceny rozrywkowej.