Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinWyjątkowy prezent z okazji Dnia Nauczyciela!

Lata dwudzieste lata trzydzieste - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Dzień Edukacji Narodowej to święto o bogatej tradycji i dużym znaczeniu nie tylko dla tych, którzy je obchodzą - pracowników sektora oświatowego - ale i dla tych, którzy z ich wiedzy i doświadczenia korzystają bądź korzystali - czyli nas wszystkich. Ten dzień, zwyczajowo nazywany Dniem Nauczyciela, ustawowo przypada 14 października dla upamiętnienia powołania Komisji Edukacji Narodowej. Tak szczęśliwie się składa, że w tym samym dniu Teatr Rozmaitości GWITAJCIE prezentuje na scenie spektakl doskonale wpisujący się w uniwersalność tego święta - “Lata dwudzieste, lata trzydzieste, czyli dawnych wspomnień czar…”

“Lata dwudzieste, lata trzydzieste…” to sentymentalna podróż do tamtych cudownych dni, w których królowały piosenki o znajomo brzmiących tytułach takich jak “Już nie zapomnisz mnie”, “Umówiłem się z nią na dziewiątą”, “Zimny drań”, czy niezapomniane “Brunetki, blondynki”. Były to dni wspaniałych przebojów oraz nieprzeciętnie zdolnych twórców i wykonawców. Spektakl przenosi widza w czasie i przestrzeni i pozwala na nowo odkryć bogactwo twórczości międzywojennej a także jej nieodparty i subtelny urok.

Dlatego szczególnie zapraszamy na to przedstawienie wszystkich Nauczycieli i innych pracowników oświaty, aby mogli się odprężyć w wyjątkowej aurze twórczości międzywojennej i choć na chwilę zapomnieć o szarej rzeczywistości wypełnionej niełatwymi przecież obowiązkami. A jesteśmy przecież, jako Teatr, świadomi nauczycielskiego trudu - często bywamy u Was lub gościmy w naszych progach i wiemy, ile pracy oraz poświęcenia wymaga edukacja i wychowanie naszych najmłodszych Widzów.

Lata dwudzieste lata trzydzieste - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

UWAGA! Z okazji Dnia Nauczyciela, Teatr Rozmaitości GWITAJCIE postanowił uhonorować tę grupę zawodową. Każdy nauczyciel może liczyć na specjalną zniżkę przy zakupie biletu na wyżej wymieniony spektakl.

Warunkiem otrzymania zniżki jest przedstawienie w Kasie Teatru laurki przygotowanej przez podopiecznych specjalnie z okazji tego święta i podpisanej przez wszystkich uczniów klasy / grupy przedszkolnej / roku studenckiego (niepotrzebne skreślić).

Promocja ta jest ważna tylko w dniu spektaklu, tylko na powyższe wydarzenie i tylko w Kasie Biletowej Teatru Rozmaitości GWITAJCIE.

Serdecznie zapraszamy 14 października (sobota), o godzinie 19:00, do Teatru Rozmaitości GWITAJCIE na przedstawienie “Lata dwudzieste, lata trzydzieste, czyli dawnych wspomnień czar…” Gwarantujemy wyśmienitą i wysublimowaną rozrywkę przyprawioną odrobiną melancholii, ale przede wszystkim dużo dobrej zabawy.ZAPRASZAMY!