Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinGWITAJCIE po wakacjach!Koniec wakacji i koniec odpoczynku. I chociaż zamknęliśmy na czas jakiś podwoje naszego Teatru, to słowo „odpoczynek” raczej nie gościło w naszym codziennym słowniku. Nie da się bowiem całkiem wyrzucić z serc i umysłów naszego Teatru i mamy szczerą nadzieję, że podzielacie Państwo nasze zdanie w tej kwestii. Czas wolny minął jak sen złoty i ruszamy z nowymi siłami do wytężonej pracy nad repertuarem, który, jak wierzymy, spotka się z uznaniem i życzliwą aprobatą naszej P.T. Publiczności.

Zapraszamy zatem na koncert inaugurujący kolejny sezon w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE. Obiecujemy jak zwykle wiele wzruszeń, emocji, szeroki wachlarz utworów znanych i lubianych, a także – co podkreślamy szczególnie – naszą w tym koncercie obecność.

Bilety na to wydarzenie można nabyć drogą elektroniczną, lub zarezerwować na naszej stronie internetowej.ZAPRASZAMY!