Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinSzczeciński Dzień Dziecka z Teatrem Rozmaitości GWITAJCIE

 

Wielkie dmuchane zabawki, animacje i pokazy, tor przeszkód oraz wiele innych atrakcji czekało na najmłodszych w miniony weekend w hali Azoty Arena. I chociaż Szczeciński Dzień Dziecka odbył się nieco później niż jego kalendarzowy odpowiednik, maluchy były zachwycone.

Przez dwa weekendowe dni w hali przy ulicy Szafera odbywał się Szczeciński Dzień Dziecka, czyli impreza adresowana przede wszystkim dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Nie zabrakło oczywiście atrakcji dla całych rodzin. Zarówno wnętrze hali jak i jej otoczenie stały się wielkim placem zabaw z dmuchanymi zabawkami, wielkimi grami planszowymi i pomysłowymi torami przeszkód. Wydarzeniu towarzyszyły również liczne pokazy i animacje.

Teatr Rozmaitości GWITAJCIE był jednym z partnerów tego ważnego dla życia miasta przedsięwzięcia. Wystawiliśmy (wielokrotnie) naszą bajkę "Wieść się niesie, UFO w lesie", byliśmy również organizatorami warsztatów dla naszych najmłodszych widzów poświęconych recyklingowi i zastosowaniu materiałów odnawialnych. Mamy dużą satysfakcję, że nasze atrakcje przyciągnęły uwagę dzieci i cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem.

Na miejscu byli także reporterzy ESKA INFO. Zobaczcie ich relację: