Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinKontrapunktowo i wiosennie w Teatrze GWITAJCIE

Supeł Małżeński - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Rozpoczyna się kolejna edycja 52. Przeglądu Małych Form KONTRAPUNKT 2017 i bardzo się cieszymy, że nasze przedstawienie "Supeł Małżeński" otworzy Szczecińską Noc Teatrów zaplanowaną w ramach inauguracji festiwalu. Supeł małżeński to lekka komedia, a właściwie farsa w stylu retro o pewnym świeżo poślubionym małżeństwie inspirowana tekstami Stefanii Grodzieńskiej. Widzowie śledzą poczynania bohaterów w rozmaitych, zdawać by się mogło wręcz rutynowych, sytuacjach międzypłciowych. Mimo zabawnej formy przedstawienie może być inspiracją, a dla niektórych nawet przestrogą lub choćby przyczynkiem do innego spojrzenia na własne codzienne pożycie. Na szczęście muzyka łagodzi obyczaje więc i z tej formy przekazu staramy się korzystać w umiejętny sposób. Na to wydarzenie zapraszamy 21 kwietnia o godzinie 19:30 do Teatru Rozmaitości GWITAJCIE przy alei Bohaterów Warszawy 15.

Koncert wiosenny - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Kontrapunktowe zmagania zakończą się 28 kwietnia i aby nie pozostawiać Państwa w teatralnym niedosycie, proponujemy już dzień później - 29 kwietnia o godzinie 19:00 - ponowne spotkanie w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE. Chcemy bowiem przywitać Panią Wiosnę koncertem zatytułowanym "Wiosenko, piosenko, cóżeś ty za pani", a bogactwem repertuaru przygotowanego specjalnie na tę okazję pragniemy odgonić resztki chłodu – nie tylko tego atmosferycznego, ale też (a może przede wszystkim) zimowej aury tkwiącej w nas samych. Mamy szczerą nadzieję, że po tym koncercie Wiosna wreszcie przestanie się wahać i na dobre się u nas rozgości mamiąc ciepłem wiosennego słońca i perspektywą leniwych dni spędzonych na łonie natury.SERDECZNIE ZAPRASZAMY!