Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinMarcowe propozycje Teatru GWITAJCIE

Supeł małżeński - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Jeszcze nie przebrzmiały echa walentynkowych koncertów, a my drążymy dalej temat stosunków damsko-męskich i przygotowujemy się do marcowych propozycji, które istotę owych interakcji będą pogłębiać. Nie twierdzimy wcale, że w tej materii jesteśmy wyjątkowymi ekspertami, ale mimo wszystko postaramy się dać Państwu kilka wskazówek, gotowych rozwiązań lub chociażby asumpt do własnych rozważań nad tą wyjątkowo delikatną problematyką.

I tak już 4 marca o godzinie 19:00 (sobota) zapraszamy na prawdziwie instruktażowy spektakl "Supła małżeńskiego". To lekka komedia, a właściwie farsa w stylu retro o pewnym świeżo poślubionym małżeństwie inspirowana tekstami Stefanii Grodzieńskiej. Widzowie śledzą poczynania bohaterów w rozmaitych, zdawać by się mogło wręcz rutynowych, sytuacjach międzypłciowych. Mimo zabawnej formy przedstawienie może być inspiracją, a dla niektórych nawet przestrogą lub choćby przyczynkiem do innego spojrzenia na własne codzienne pożycie. Na szczęście muzyka łagodzi obyczaje więc i z tej formy przekazu staramy się korzystać w umiejętny sposób.

Kobieta od A do Z - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

W kolejny marcowy weekend uwagę swą skierujemy na płeć piękną (choć wiemy, że jest to nic innego jak tylko igranie z ogniem). Poświęcimy tym cudownym istotom subtelny i bardzo kobiecy koncert "Kobieta od A do Z". Tu dla odmiany nie będziemy udzielać żadnych rad i instrukcji - pozwolimy przemówić piosenkom. Utworom o kobietach i dla kobiet przeznaczonych, przez kobiety wybranych i dla kobiet wykonywanych ze specjalnym życzeniem aby ich dzień - Dzień Kobiet - trwał niezmiennie przez cały rok. Jeden z bardziej znanych walców Johanna Straussa (syna) nosi znamienny tytuł "Wino, kobieta i śpiew". Zapraszamy na koncert "Kobieta od A do Z" w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE 10 marca o godzinie 19:00 (piątek). Czego jak czego, ale kobiet i śpiewu na pewno tego wieczoru nie zabraknie.ZAPRASZAMY!UWAGA! Informujemy, że najbliższe spektakle dla dorosłych, tj. "Supeł małżeński" (4 marca - sobota) oraz "Kobieta od A do Z" (10 marca - piątek), odbędą się w Centrum Kultury Euroregionu STARA RZEŹNIA ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin.

Bilety na powyższe spektakle zakupione w Kasie Biletowej Teatru lub w Systemie Sprzedaży Biletów Online pozostają w mocy. Dodatkowo (oprócz naszych stałych kanałów sprzedażowych) bilety na te przedstawienia można nabyć bezpośrednio w Centrum Kultury Euroregionu STARA RZEŹNIA.
Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod numerami telefonów: 503 653 335 lub 501 126 414 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.