Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinNowy Rok!

Nowy Rok 2017 - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE


Weszliśmy w nowy - dwa tysiące siedemnasty - rok i sami zastanawiamy się co on nam przyniesie. Mamy niejasne przeczucie, że będzie to rok dobry, pełen nowych projektów, dobrych przedstawień i innych atrakcji na naszej teatralnej scenie. Tego sobie oczywiście życzymy, ale życzymy tego również Wam - naszym drogim Widzom. Życzymy Wam również wszystkiego najlepszego na ten Nowy Rok i wielu szczęśliwych chwil (mamy nadzieję, że choć częściowo dzięki wizytom w naszym Teatrze).

A mówiąc o noworocznych przedstawieniach, pragniemy już teraz zaprosić Państwa na najbliższe nasze wydarzenia. 13 stycznia o godzinie 19:00, odbędzie się nasz pierwszy w tym roku spektakl - "Gwiazdo świeć, kolędo leć!"; chcemy jeszcze trochę przytrzymać w sobie magię Świąt Bożego Narodzenia i wspólnie z Państwem zanurzyć się w pięknie polskiej kolędy. Trzeba się spieszyć - wszak na kolejne takie wydarzenie trzeba będzie czekać aż do grudnia. Naszych najmłodszych widzów zapraszamy na dwa spektakle: w sobotę 14 stycznia, o godzinie 11:00 na bajkę "Chciecie wierzyć czy nie chcecie, krasnoludki są na świecie" i w niedzielę 15 stycznia o godzinie 16:00 - wtedy spotkamy się z przybyszem z innej planety w widowisku "Wieść się niesie, UFO w lesie".

Zapraszamy również na inne nasze przedstawienia; pełną ofertę repertuarową Teatru Rozmaitości GWITAJCIE znajdą Państwo w zakładce Repertuar. Mamy nadzieję, że w Nowym Roku będziemy spotykać się z Państwem jeszcze częściej i będą Państwo z naszego Teatru wychodzić zawsze usatysfakcjonowani.

Bilety dostępne są w systemie sprzedaży online na stronie www.bilety.teatrgwitajcie.pl, można również dokonać rezerwacji biletów korzystając z dedykowanego formularza rezerwacji.SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!