Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinŚwiątecznie i rodzinnie w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE

Święta w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen miłości, ciepła i domowego miru. To także - paradoksalnie - okres wymagający od nas bardzo dużej aktywności, zaangażowania, wewnętrznego opanowania przedświątecznej gorączki i w efekcie poczucia dobrze spełnionego obowiązku. A gdy Święta wreszcie nadejdą i pierwsza gwiazdka obwieści Narodzenie Pańskie, padamy bez ducha w najbliższym fotelu i odpływamy w błogim i w pełni zasłużonym spokoju…

Spokoju, który przekornie postaramy się nieco zakłócić. Nie pozwolimy Państwu zbyt długo tkwić bezczynnie przy świątecznym stole i dlatego przygotowaliśmy kilka wydarzeń, które pozwolą przedłużyć magiczne chwile bożonarodzeniowego klimatu u nas - w Teatrze.

Już w drugi dzień świąt - 26 grudnia - zapraszamy w teatralne progi całe rodziny, od najmłodszych do najstarszych, na piękny familijny spektakl; o godzinie 17:00 w wyjątkowym zimowo-świątecznym nastroju, w bajce Chcecie wierzyć czy nie chcecie, krasnoludki są na świecie, odwiedzimy las pełen krasnali oraz leśnych zwierzątek i pomożemy nieszczęsnemu Łapciusiowi odnaleźć jego ukochaną, lecz lekkomyślnie zgubioną czapeczkę.

W poświąteczny wtorek, czyli 27 grudnia o godzinie 19:00, pragniemy podzielić się z Państwem naszą bożonarodzeniową opowieścią i dlatego zapraszamy na wyjątkowy wieczór kolęd zatytułowany Gwiazdo świeć, kolędo leć!. Dlaczego wyjątkowy? Bo to niezwykły wieczór, w którym pragniemy stworzyć atmosferę świątecznej zadumy wolnej od zabiegania, gorączki i wszechobecnej komercji i razem z naszymi widzami otulić się ciepłym puchem wspaniałej polskiej tradycji wspólnego kolędowania.ZAPRASZAMY!