Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinRepertuar Teatru na Nowy Rok!

 

Repertuar Styczeń - Marzec 2017 - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE Z radością informujemy, że udało nam się opublikować Repertuar Teatru na kolejne miesiące (styczeń, luty i marzec 2017). Mamy nadzieję, że propozycje w nim przedstawione spotkają się z Państwa aprobatą i zaspokoją stale rosnące - co bardzo nas cieszy - oczekiwania naszych drogich Widzów.

Jesteśmy również głęboko przekonani, że różnorodność proponowanych przedstawień sprawi, że będziecie Państwo częstymi gośćmi w naszych teatralnych progach, a jakość i tematyka spektakli zapewnią naszym Widzom chwilę wytchnienia od trudów codziennego życia i pozwolą - choć na chwilę - zanurzyć się w tak odmiennej od szarej rzeczywistości teatralnej magii.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym repertuarem Teatru Rozmaitości GWITAJCIE, który można obejrzeć ⇒TUTAJ.

I już teraz chcielibyśmy Państwu gorąco polecić naszą najnowszą premierę. Będzie to opowieść o Czarodzieju Czasie i próbach zgłębienia nurtującej ludzkość od wieków tajemnicy wiecznej młodości. Premiera odbędzie się 18 marca o godzinie 17:00, a na kolejne przedstawienia zapraszamy 19 i 25 marca.Zapraszamy w Nowym Roku do Teatru Rozmaitości GWITAJCIE!