Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinBrzechwa z Mikołajem tylko w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE!

Bajki Pana Brzechwy z Mikołajem - Teatr Rozmaitości GWITAJCIE

Serdecznie zapraszamy do naszego Teatru na specjalne wydarzenie: w dniach 3 i 4 grudnia (sobota i niedziela) o godzinie 11:00, odbędą się wyjątkowe spektakle "Bajek Pana Brzechwy". Będą to bowiem przedstawienia połączone ze spotkaniem z uwielbianym przez wszystkie dzieci Świętym Mikołajem, który bezpośrednio po spektaklu znajdzie chwilę swego cennego czasu, aby porozmawiać z naszymi najmłodszymi Widzami.

Mamy nadzieję, że zarówno samo przedstawienie, jak i spotkanie z naszym specjalnym gościem przyniesie Państwa dzieciom dużo emocji i dobrej zabawy. Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że ceny biletów na te wyjątkowe spektakle nie ulegają zmianie.

UWAGA!

Drodzy Rodzice! Zachęcamy do przyniesienia na wyżej wymienione przedstawienia paczek prezentowych dla Waszych pociech. Święty Mikołaj z radością wręczy je podczas spotkania, a taki gest, wzmocniony teatralno-świąteczną atmosferą, z pewnością przyniesie Waszym dzieciom uśmiech i niezapomniane wrażenia.

Bilety dostępne są w systemie sprzedaży online na stronie www.bilety.teatrgwitajcie.pl, można również dokonać rezerwacji biletów korzystając z dedykowanego formularza rezerwacji.