Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licznik odwiedzinJackpot Teatralnie

Jackpot teatralnie - Teatr Rozmaitości 
GWITAJCIE


Tego duetu nie trzeba przedstawiać szczecińskiej publiczności. Hipnotyzujący głos Kasi połączony z melodyjnym i subtelnym dźwiękiem gitary Maćka gwarantują doznania na najwyższym estetycznym i artystycznym poziomie.

Tak właśnie brzmi Jackpot - czyli Kasia Buja i Maciek Kazuba - finaliści programu Must Be The Music, zgrywający się doskonale tak samo w życiu jak i na scenie. Ich finezyjne i eklektyczne aranżacje znanych i lubianych przebojów powodują, że trudno przejść obok ich twórczości obojętnie.

W naszym Teatrze - jak to mamy w zwyczaju - nie podchodzimy sztampowo do żadnego z tematów u nas prezentowanych. Tak i zatem będzie z wieczorem zatytułowanym Jackpot Teatralnie. Będzie to koncert nieszablonowy i pełen dodatkowych atrakcji. Zamierzamy przedstawić Państwu duet Jackpot w zupełnie nowej odsłonie, zapytać o rzeczy o które inni nie pytają, a przede wszystkim zaproponować wieczór niestandardowy i pozbawiony efektu cliché.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert duetu Jackpot w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE
w najbliższą sobotę, 19 listopada o godzinie 19:00.